МІЖНАРОДНО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ РЕГУЛЮВАННЯ БЕЗПЕКИ ТРАНСПОРТНИХ КОРИДОРІВ

  • Дмитро Олександрович Беззубов Міжнародна кадрова академія
  • Вікторія Тарасівна Синиця Державний університет інфраструктури та технологій
Ключові слова: безпека, транспортна безпека, транзитні коридори, імперативний метод, диспозитивний метод, ініціативний метод, транспортні потоки, інфраструктура

Анотація

У статті розглядаються різні методи підвищення безпеки транспортних коридорів, зокрема імперативний, диспозитивний та ініціативний підходи. Визначаються особливості кожного методу та розкриваються важливі аспекти та виклики, пов'язані з забезпеченням безпеки на міжнародних транспортних маршрутах. Дослідження фокусується на правових рамках, які регулюють цю сферу та визначають обов'язки та відповідальність країн, що проходять через транспортні коридори. Зроблено висновок про важливість впровадження цих методів для підвищення рівня безпеки на дорозі.

В статті описується загальне уявлення про ініціативний метод в області забезпечення безпеки національних транспортних коридорів та їх роль у розвитку територій, а також про регіональні проекти та ініціативи, що підтримуються окремими країнами або групами країн. Національні транспортні коридори з'єднують великі міста або міські агломерації, а також морські порти з логістичними центрами. Регіональні проекти та ініціативи можуть бути реалізовані в рамках угоди між країнами. Розвиваючі коридори відіграють важливу роль у розвитку територій, забезпечуючи транспортне забезпечення логістики та ланцюгів поставок.

Опубліковано
2023-12-01
Розділ
Статті журналу